Javascript is required
EN flag of Great Britain

Maandupdate: februari

Press release
Tijn van Weel
2023-02-15
Voormalig teamgenoot Remco geeft onze geliefde Nuna een kus.
Voormalig teamgenoot Remco geeft onze geliefde Nuna 11s een kus. Foto: Hans-Peter van Velthoven

Project update

Een nieuw hoofdstuk staat op het punt te beginnen. Het definitieve ontwerp van de vorm is bijna afgerond na bijna zes maanden ontwerpen. De belangrijkste deadline van het jaar is deze week. We beginnen het volgende hoofdstuk op maandag na (hopelijk) te hebben genoten van wat champagne op vrijdag. Zes leden van ons team zullen voor drie maanden verhuizen naar Zwolle om persoonlijk onze Nuna te bouwen. De rest van het team zal blijven werken aan het creëren van alle elektrische/mechanische componenten op de thuisbasis in Delft.

De mechanici moeten ervoor zorgen dat onze ophanging bij onze vorm past, de elektrische afdeling zal onze batterij blijven ontwikkelen en de marketingafdeling moet ervoor zorgen dat nog meer bedrijven zich bij de Nuna-familie aansluiten.

Nuna op Circuit Zandvoort vorig jaar
Nuna 11s op Circuit Zandvoort vorig jaar. Foto: Hans-Peter van Velthoven

Teamwork

Especially in times when the pressure is high, it is all the more important that we keep an eye out for each other. Besides working hard on our car, we also had several moments of reflection during last month. We did a Business Chemistry test to discover all the different personalities within our team. After that, we learned about High Performance Teams and how we can keep our head cool in stressful situations. We also had a course in giving feedback, now we can give even more clear and qualitative feedback to each other when we need to. To sum it up: It was a month of personal and team growth!

Vooral in tijden waarin de druk hoog is, is het des te belangrijker dat we op elkaar letten. Naast hard werken aan onze auto, hebben we deze maand ook verschillende momenten van reflectie gehad. We hebben een Business Chemistry-test gedaan om alle verschillende persoonlijkheden binnen ons team te ontdekken. Daarna hebben we geleerd over High Performance Teams en hoe we ons hoofd koel kunnen houden in stressvolle situaties. Ook hebben we een cursus gevolgd over het geven van feedback, zodat we nog duidelijkere en kwalitatieve feedback aan elkaar kunnen geven wanneer dat nodig is. Om het samen te vatten: Het was een maand van persoonlijke en teamgroei!

Teamleden overleggen samen
Samenwerken als een high performance team. Foto: Deloitte